WIA | komplexní telekomunikační řešení

WIA DSL s novou nabídkou a modemem zdarma

29. července 2013 - Společnost WIA, inovativní poskytovatel telekomunikačních služeb, dnes uvedla novou nabídku vysokorychlostního internetu WIA DSL. Na úpravu cen navazuje i nová internetová prezentace dsl.wia.cz, která s sebou přináší přehlednější uspořádání informací o službách, nástroje pro komunikaci se zákazníkem a akci modem zdarma.

“Pro nové zákazníky jsme navíc k ADSL službám připravili speciální nabídku klientských zařízení. Modem k těmto produktům nyní poskytujeme zcela zdarma, a to i bez podmínky smluvního úvazku, což je na českém trhu zcela výjimečné“ dodává Filip Malina.

K podstatným změnám došlo i ve struktuře webové stránky služby. Dsl.wia.cz uživatelům umožňuje snadnou orientaci v produktech a možnost okamžitě ověřit dostupné služby prostřednictvím online formuláře. Kromě toho web obsahuje i moderní nástroje pro pohotovou zpětnou vazbu zákazníkům.

“Přímá komunikace se zákazníky a flexibilní řešení jejich požadavků je pro nás na prvním místě. Do nové webové prezentace DSL služeb jsme proto umístili 24 hodinový online chat a zpětné kontaktování zákazníka na zadané telefonní číslo,” říká Filip Malina, jednatel společnosti WIA.

Kompletní informace o internetovém připojení WIA ADSL Internet NONSTOP a WIA VDSL Internet NONSTOP naleznete na https://dsl.wia.cz.<< Zpět do sekce pro novináře