WIA | komplexní telekomunikační řešení

Jediné skutečné DSL bez smlouvy poskytuje WIA již za 339 Kč měsíčně

23. březen 2015 - Společnost WIA, telekomunikační operátor s celorepublikovou působností, úspěšně nasadila předplacené DSL připojení k internetu. Služba je založena na rychlosti a jednoduchosti zřízení i ukončení, vstřícnosti při používání a výhodných cenách. WIA DSL lze pořídit již za 339 Kč měsíčně, což je za internet bez pevné linky nejvýhodnější cena na trhu.

Nové WIA DSL navazuje na revoluční WIA iDSL, které jsme spustili před necelým rokem. Na princip flexibilní předplacené služby máme velmi pozitivní ohlasy. Zákazníky vůbec k ničemu nenutíme. Pokud již internet nechtějí používat, jednoduše si nepředplatí a služba se automaticky zruší bez potřeby jakýchkoliv výpovědí nebo jiného papírování. Podmínkou není ani pořízení našich zařízení,“ říká Filip Malina, obchodní ředitel společnosti WIA.

Samozřejmostí je snadné zaplacení služby. Vedle tradičního bankovního převodu nabízíme rychlou online platbu kartou. Pokud si uživatelnastaví obnovení platby kartou, nemusí se nadále již o nic starat. Předplatné se strhává automaticky, dokud si zákazník přeje internet využívat.

Službu zřizujeme zdarma do tří pracovních dní. Při přechodu od jiného poskytovatele zařídíme vše potřebné za uživatele, kterého už jen informujeme o tom, že bylo jeho WIA DSL úspěšně spuštěno.

WIA DSL je jednoduše “internet bez starostí”, což ocení zákazníci, kteří se nechtějí k ničemu vázat nebo potřebují internet na přechodnou dobu. Služba je tak ideální nejen pro české domácnosti, ale i pro cizince žijící v ČR.

Kompletní informace o internetovém připojení WIA DSL Internet naleznete na https://dsl.wia.cz.<< Zpět do sekce pro novináře