WIA | komplexní telekomunikační řešení

WIA přichází s nejlevnějším DSL připojením na trhu

1. března 2012 – Společnost WIA, poskytovatel datových, hlasových a internetových služeb, dnes uvedla nové cenové programy vysokorychlostního DSL připojení a přinesla tak na trh opět nejlevnější internet tohoto typu. Kromě standardních rychlostí obsahuje nabídka navíc i jedinečný tarif 8 Mbit/s

DSL internet od WIA je výhodný díky nejnižší ceně, která je pevná a na rozdíl od konkurence není platná pouze omezenou dobu.„Nejvíce zákazníků má zájem o tarify s rychlostmi 8 a 16 Mbit/s. Například 16 megabitovou variantu naked DSL u nás pořídí za 490 Kč s DPH měsíčně a tuto cenu garantujeme po celou dobu čerpání služby. Naše nabídka nemá žádné ALE ani omezenou platnost,“ uvedl Filip Malina, obchodní ředitel společnosti WIA.

Unikátní je varianta s rychlostí 8 Mbit/s, která je výhodná zejména v lokalitách, kde stav vedení vyšší kapacitu neumožňuje. U ostatních operátorů platí zákazníci v těchto případech za vyšší rychlost, přestože ji nikdy není možné dosáhnout.

Kompletní informace o internetovém připojení WIA ADSL Internet NONSTOP a WIA VDSL Internet NONSTOP naleznete na webových stránkách dsl.wia.cz.


Stáhnout celou tiskovou zprávu ve formátu PDF
<< Zpět do sekce pro novináře