WIA | komplexní telekomunikační řešení

WIA se stává virtuálním mobilním operátorem

4. listopadu 2013 - Společnost WIA, inovativní poskytovatel telekomunikačních služeb, dnes významně rozšířila nabídku hlasových produktů o WIA mobil. WIA se tak stává virtuálním mobilním operátorem v síti Vodafone a naplňuje strategii poskytování komplexního telekomunikačního portfolia.

WIA mobil navazuje na dlouholeté zkušenosti v oblasti IP telefonie SIPY a přidává tak k nabídce produktů WIA plnohodnotné mobilní telefonování. Stejně jako VoIP SIPY je i WIA mobil čistě předplacenou službou, ocení ji tedy především rezidentní uživatelé. Ceny volání začínají již na 1 Kč (včetně DPH) za minutu v rámci sítě
WIA a SIPY.

“Věříme, že si nová služba najde své spokojené zákazníky, a to nejen z důvodu příznivých cen, ale také díky dalším výhodám, které uživatelé získají v kombinaci s našimi službami internetového připojení,”
dodává Filip Malina, jednatel společnosti WIA

Stávajícím zákazníkům internetového připojení přináší WIA mobil nejrůznější zvýhodnění, a to například v podobě nulového měsíčního poplatku nebo přenesení telefonního čísla zdarma.

Kompletní informace k nabídce mobilního telefonování jsou k dispozici na https://mobil.wia.cz.<< Zpět do sekce pro novináře